Battlefield 2042
Konsole

Darmowe gry z PlayStation Plus na marzec 2023

Przyszły miesiąc będzie całkiem niezły dla abonentów PlayStation Plus dzięki trójce solidnych gier, które warto sprawdzić. W skład PS Plus na marzec 2023 wchodzą Minecraft Dungeons, Battlefield 2042 i Code Vein. PlayStation ujawniło najnowszą porcję darmowych gier podczas lutowej transmisji State of Play. Będziecie musieli poczekać do 7 marca, aby dodać gry do swojej biblioteki PS5 lub PS4; w międzyczasie upewnijcie się, że odebraliście lutowe darmowe gry PlayStation Plus, zanim się skończą.

Gry na marzec w PS Plus

PlayStation ujawniło kolejną porcję darmowych gier dla abonentów PS Plus podczas lutowej transmisji State of Play. W skład oferty PlayStation Plus na marzec 2023 wchodzą Battlefield 2042, Minecraft Dungeons i Code Vein. Wszystkie trzy gry będą dostępne do odebrania od 7 marca. Niezależnie od tego, na którym poziomie członkostwa się znajdujesz, będziesz mógł dodać marcowe gry do swojej biblioteki.

Battlefield 2042 będzie dostępny zarówno w wersji na PS5, jak i PS4. Choć najnowsza odsłona długiej serii FPS-ów od EA miała trudny start w 2021 roku, od tamtej pory wprowadzane są kolejne aktualizacje, które poprawiają wrażenia z gry w sieci. Wraz z pojawieniem się Battlefield 2042 w PS Plus można spodziewać się wzrostu liczby graczy, więc będzie to dobry moment, aby spróbować swoich sił.

Minecraft Dungeons to w zasadzie Minecraftowa wersja Diablo, i jest całkiem niezła. Rozgrywany z perspektywy izometrycznej, Minecraft Dungeons polega na przecinaniu drogi przez grupy wrogów w poszukiwaniu nowych łupów. Podobnie jak Diablo, Minecraft Dungeons naprawdę trafia w swoje uderzenie, im więcej grasz, i jest najlepiej cieszyć się z przyjaciółmi. Jest to świetna, przyjazna rodzinie gra kooperacyjna do grania z dziećmi i może pomóc Ci podrapać się w Diablo podczas oczekiwania na Diablo 4.

Jeśli jesteś fanem gier action-RPG i nie sprawdziłeś jeszcze Code Vein, to z pewnością warto się nim zainteresować w ramach PlayStation Plus. Wydana przez Bandai Namco gra RPG czerpie z gatunku souls-like i charakteryzuje się krzykliwą estetyką anime. Mimo że podczas gry widać wpływ Dark Souls, Code Vein jest bardziej wyrozumiały. Ma mocną walkę, fajne środowiska i długą kampanię, w którą można grać solo lub z przyjacielem.

Darmowe gry z PlayStation Plus na marzec 2023 r.

Minecraft dangeons

Gry darmo dostępne od 7 marca do 3 kwietnia

Battlefield 2042 (PS5, PS4)
Minecraft Dungeons (PS4)
Code Vein (PS4)