Call of duty warzone mobile
Gry

Call of Duty Warzone Mobile: Data premiery i nagrody w pre-orderze

Warzone spada na smartfony, podążając za sukcesem Call of Duty: Mobile, który oferował zarówno walkę 5v5, jak i 100-osobowe doświadczenie battle royale.

Activision Blizzard potwierdził, że Warzone Mobile pojawi się zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, po raz pierwszy przenosząc swoją hitową grę battle royale na urządzenia mobilne.

Gra zebrała już ponad 25 milionów rejestracji wstępnych, odblokowując szereg nagród milowych, gdy gra zostanie uruchomiona na całym świecie.

Kiedy ukaże się Warzone Mobile?

Warzone Mobile ma wystartować gdzieś w 2023 roku i będzie dzielić battle pass i cross-progresję zarówno z Warzone 2.0, jak i Modern Warfare 2.

Wersja gry na iOS wyznacza datę premiery na 15 maja przyszłego roku.

Gra jest już dostępna w Australii poprzez Google Play, a premiera na iOS spodziewana jest wkrótce.

Warzone Mobile reprezentuje początek jednolitego doświadczenia Call of Duty, z postępem w jednym tytule przenoszonym do drugiego. Na przykład, odblokowanie broni w Modern Warfare 2 oznacza, że będzie ona również grywalna w pozostałych dwóch tytułach.

Warzone Mobile

Gracze zostaną również przeniesieni do Verdansk, klasycznej mapy z oryginalnego Warzone. Nad grą pracuje wiele studiów, w tym Solid State Studios, nowy wewnętrzny zespół mobilny Activision, a także takie nazwy jak Digital Legends, Beenox, Activision Shanghai i Demonware.

Każdy, kto złoży zamówienie w przedsprzedaży w App Store lub zarejestruje się w przedsprzedaży w Google Play, odblokuje wszystkie poniższe nagrody milowe w momencie globalnej premiery gry:

Ghost – Condemned Operator Skin
Projekt broni Prince of Hell X12
Projekt broni Archfiend M4
Emblemat Mrocznej Znajomej
Winyl Foe’s Flame

Jak zamówić lub zarejestrować się w przedsprzedaży Warzone Mobile

Udaj się na stronę Call of Duty: Warzone Mobile, aby zamówić lub zarejestrować się w przedsprzedaży gry. Użytkownicy Androida mogą zeskanować kod QR, aby zarejestrować się w Google Play, podczas gdy użytkownicy iOS mogą zamówić grę w App Store.

Jeśli korzystasz z telefonu, możesz po prostu wyszukać Warzone Mobile w Google Play lub App Store. Otrzymasz powiadomienie, gdy gra zostanie wydana.

Kolejnym kamieniem milowym rejestracji jest 35 milionów – wtedy też będzie można zdobyć dodatkowe nagrody.